CNC-töötlemiskeskused

Kolme- ja neljateljelised töötlemiskeskused

Need Intermaci seadmed kujutavad endast viimast arengut kolmeteljeliste töötlemiskeskuste valdkonnas. Kolmeteljelisi töötlemiskeskuseid on vajadusel võimalik varustada neljanda C-teljega, mis suurendab nende seadmete paindlikkust ja võimaldab neid kohandada erinevate tootmisvajaduste jaoks. Seadmed on juhitavad Windows OS-ga varustatud personaalarvuti abil.

 

Need töötlemiskeskused on mõeldud kasutamiseks firmadele, kes plaanivad suurendada oma tootmismahtu väga töökindla seadme abil,  mille hinna ja kvaliteedi suhe on vastavuses.

Viieteljelised töötlemiskeskused

Viie digitaalse positsioneerimissüsteemiga varustatud töötlemiskeskused on mitmeteljeliste töötlemiskeskuste uusim tasu. Uus viieteljeline töötlemiskeskus täidab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused tootmise paindlikkuse ja kvaliteedi osas. Tähelepanu kliendi vajaduste rahuldamisele on olnud aluseks mõnedele uuendustele, mille hulka kuulub näiteks ka seadme juhtimine standardse Windows OS-ga varustatud personaalarvuti abil

Intermac tagab alati täpsuse, tootlikkuse ja kõrge kvaliteedi.

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA