CNC-töötlemiskeskused

Kolme- ja neljateljelised töötlemiskeskused

Need Intermaci seadmed kujutavad endast viimast arengut kolmeteljeliste töötlemiskeskuste valdkonnas. Kolmeteljelised töötlemiskeskused on vajaduse korral võimalik varustada neljanda C-teljega, mis suurendab nende paindlikkust ja võimaldab neid kohandada erinevate tootmisvajaduste jaoks. Seadmeid saab juhtida Windows OS-ga varustatud personaalarvuti abil.

 

Need töötlemiskeskused on mõeldud kasutamiseks firmadele, kes plaanivad suurendada oma tootmismahtu väga töökindla seadme abil,  millel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Viieteljelised töötlemiskeskused

Viie digitaalse positsioneerimissüsteemiga varustatud töötlemiskeskused on mitmeteljeliste töötlemiskeskuste viimane sõna. Uus viieteljeline töötlemiskeskus täidab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused tootmise paindlikkuse ja kvaliteedi osas. Tähelepanu kliendi vajaduste rahuldamisele on olnud aluseks uuendustele, mille hulka kuulub näiteks ka seadme juhtimine standardse Windows OS-ga varustatud personaalarvuti abil

Intermac tagab alati täpsuse, tootlikkuse ja suurepärase kvaliteedi.

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA