Intermac MASTER 30 kolmeteljeline töötlemiskeskus

Intermac Master 30 on programmjuhitav kolmeteljeline klaasitahvli  töötlemiskeskus, mida hallatakse Windowsi operatsioonisüsteemiga varustatud arvutiga.

Neid seadmeid kasutatakse eelkõige klaastahvlite freesimiseks, puurimiseks, servalihviks ja poleerimiseks ning neid on võimalik varustada neljanda C-teljega, mis suurendab nende seadmete paindlikkust ja võimaldab neid kohandada erinevate tootmisvajaduste jaoks. Seadme töölaud, mis on pikem kui 3 meetrit, võimaldab sama jäikuse, täpsuse ja kiiruse, ega jää alla teistele turulolevatele jõulisematele töötlemiskeskustele.

Intermac Master 30 on mõeldud just neile tehastele, kes soovivad suurendada tootmismahtu või neile, kes soovivad oma tootmist automatiseerida. Suhteliselt väikese investeeringuga on võimalik saavutada kvaliteetseid tulemusi.

 

Tehnilised andmed:

Klaastahvli max suurus (tarviku läbimõõt 100 mm) 3080 x 1620 mm
Teljekäik [X:Y:Z] 3180:1720:390 mm
Spindli võimsus 7,5 kW
Tööriistahoidikute arv magasinis kuni 24

 

Toote brožüür

    Küsige toote kohta lisateavet    PROJECTA SERVICE CENTER

    Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

    LOE LISA