Intermac MASTER 33-43 Kolme- ja neljateljelised töötlemiskeskused

Intermac Master 33 ja 43 on programmjuhitavad kolmeteljelised töötlemiskeskused, mida juhitakse Windows operatsioonisüsteemiga varustatud personaalarvutiga.

Neid seadmeid kasutatakse eelkõige klaastahvlite freesimiseks, puurimiseks, servalihviks ja poleerimiseks ning neid on võimalik varustada neljanda C-teljega, mis suurendab nende seadmete paindlikkust ja võimaldab neid kohandada erinevate tootmisvajaduste jaoks.

Masina korpus on valmistatud freesitud ja erikeevitusega ühendatud teraselementidest, mille tulemusena on töötlemiskeskus täpne ja vastupidav. Masina ehitus võimaldab tõsta klaasi otse töölauale ja sellelt maha iminappade abil. Uut laadi keraamiline värvikiht parandab masina osade korrosioonikindlust.

Töölaual on kiire ja lihtne klaasi paigaldus- ja lukustussüsteem, mis toimib vaakumiminappade abil. Vajadus spetsiaalse kruvi või muu mehaanilise lukustussüsteemi järele puudub. Võimalik on positsioneerida korraga mitu klaasi.

Masinate kvaliteetsed ja vastupidavad detailid vähendavad kulusid hooldusele.

 

Tehnilised andmed:

Master 33:
Klaastahvli max suurus (tarviku läbimõõt 100 mm) 3250 x 1620 mm
Teljekäik [X:Y:Z] 3350:1720:390 mm
Spindli võimsus 15 kW
Tööriistahoidikute arv salvedes kuni 44
Master 43:
Klaastahvli max suurus (tarviku läbimõõt 100 mm) 4060 x 2300 mm
Teljekäik [X:Y:Z] 4160:2400:390 mm
Spindli võimsus 15 kW
Tööriistahoidikute arv salvedes kuni 44

 

Toote brožüür

    Küsige toote kohta lisateavet    PROJECTA SERVICE CENTER

    Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

    LOE LISA