Intermac Vertmax-seeria vertikaalne CNC

Intermac Vertmax- seeria vertikaalne CNC töötlemiskeskus

Intermac Vertmax-seeria vertikaalne CNC töötlemiskeskus on loodud fassaadiklaasi, uste ja interjööriklaaside valmistajate üha kasvava paindlikkuse vajaduse analüüsimise tulemusena ja masina juures on võetud kasutusele mõned uuendused, mida on varem testitud ja arendatud teiste tehnoloogiate juures. Masinale on iseloomulik suur paindlikkus tootmisel ning see võimaldab ilma masina seadistusajata ühe tsükli jooksul läbi viia kõiki töötlusoperatsioone, mis on vajalikud ehitusklaasi ja uste valmistamiseks, ilma et klaasitahvli lihvimine, avade töötlemine toimuks teisel seadmel. Nii on võimalik tagada kliendile töötlemiskeskuse kõrge automatiseerimisetase ja kvaliteetne tulemus.

Vertmaxi vertikaalset töötlemiskeskust on lihtne ja hõlbus kasutada, sest kogu juhtimine toimub Windows operatsioonisüsteemiga varustatud personaalarvuti abil.

Masinat kasutatakse eelkõige klaastahvlite freesimiseks ja puurimiseks vertikaalasendis, samuti ka klaasi servade lihvimiseks ja poleerimiseks.

Masinal on sisestus- ja väljastusmoodul, konveier, mis koosneb tugirullikutest ja transportiminappadest, millega liigutatakse laaditavat, töödeldavat ja mahalaaditavat klaastahvlit. Masina põhiosa, kus toimuvad töötlustoimingud on ümbritsetud kaitsetega.

Valmistatakse Vertmaxi kolme mudelit vastavalt suurimale töödeldava klaasi kõrgusele.

Vetmax 2.2, Vertmax 2.6, Vertmax 3.3

Tehnilised andmed: 

Võimsus 63 kW
Töödeldava klaasi paksus 3-19 mm (25 mm)
Spindli võimsus 2 x 6,5kW
Pöörlemissagedus 0-12 000 1/min
Klaasitahvli max suurus 2200/2600/3300 x 4000/5000/6000 mm
vastavalt mudelile

Laadi faile

    Küsige toote kohta lisateavet    PROJECTA SERVICE CENTER

    Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

    LOE LISA