Massiiv puidu töötlemisseadmed

Masinad, seadmed ja liinid majatehastele

Weinmann on Saksamaa juhtiv majatööstuseseadmeid valmistav ettevõte. Weinmann kuulub Homag-gruppi. Tootevalik on lai, ulatudes lihtsamatest montaažilaudadest kuni automaatsete CNC-üksustega varustatud multifunktsionaalsete seadmeteni. Pakume seega kõiki kaasaegse majatööstuse jaoks vajalikke masinaid, seadmeid ja liine.

Multifunktsionaalsed seadmed komponentide ja talade töötlemiseks

WBS- ja WBZ-seeria masinatega saab tõhusalt ja täpselt töödelda kõiki elementide valmistamiseks vajalikke puitkomponente, näiteks karkassipuid ja sarikakomponente. Peale saagimise saab masinaga teha ka 5 spindliga puurimist ja freesimist.

Multifunktsionaalsed CNC-üksused elementide avade saagimiseks ning automaatseks naelutamiseks, neetimiseks ja kruvimiseks

WMS-seeria masinad võimaldavad teha elementidesse kõik vajalikud avad (nt akendele ja ustele) ning läbiviigud. WMS-masinate abil tehakse tihtipeale ka siseviimistlusplaatide ja välisvoodri naelutamine ning veejuhtimisserva saagimine.

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA