Mööblitööstuse seadmed

Tõhusad lahendused tänapäevaseks puidutöötlemiseks

Projecta laiast tootevalikust leiate lahenduse kõigiks puidutöötlemise vajadusteks. Kas otsite ühte kvaliteetset baasmasinat või keerukamat automatiseeritud seadmekompleksi – võtke meiega ühendust. Esindame näiteks ettevõtteid Homag ja Altendorf, kes on oma ala hinnatuimad Saksamaa seadmetootjad.

Pakume oma pikaajaliste kogemuste baasil erinevaid lahendusi formaatsaagimiseks, plaatide lõikamiseks, servapealistuseks, CNC-töötlemiseks, lailintlihvimiseks, automaatetteandeks, transpordiks, virnastamiseks, ladustamiseks ja pakkimiseks.

Loomulikult hõlmab meie tootevalik ka mitmesugust tarkvara, mis võimaldab oluliselt tõsta tootlikkust. Saame tarnida kogu vajaliku tarkvarapaketi, nii et kõik süsteemid toimivad tervikuna kiiresti ja probleemideta.

Kas vajate tööriistu või tarvikuid puidutöötluseks? Pole probleemi! Leiate need siit.

Võta ühendust

Peep Ani
Peep Ani

Puidutööstus

+372 56266588

Roland Rooberg
Roland Rooberg 

Puidutööstus

+372 5160706 

Tiit Heinloo

Puidu- ja alumiiniumitööstus

+372 51 60 520

Martti Palm

Juhataja

+372 56 95 0404

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA