Vaakumtõsteseadmed

Itaalia tõste- ja teisaldusseadmete tootja  Elephant Srl asutati aastal 1979. Eelkõige konsoolkaraanade ja vaakumtõsteseadmete tootjana suudab Elephant Srl  klientidele pakkuda nii standardlahendusi kui ka individuaalsetest vajadustest lähtuvaid lahendusi. Aastate jooksul omandatud kogemused koos järjepideva tehnoloogilise arenguga  on ettevõttel võimaldanud tarnida tõstelahendusi enam kui 70 000 klientidele üle kogu maailma.Tõsteseadmetele spetsialiseerunud ja kvalifitseeritud personal pakub lahendusi materjalide teisaldamiseks väga erinevatele tööstustele.

Koostöös Elephant Srl-iga pakub Projecta Balti OÜ terviklike tõstelahendusi-  st. tõsteseade, telfer ja poom. Komplektis Elephant Srl toodetud  tõsteseadme ja poomiga on Jaapani turuliidri Kito telfrid.

Võta ühendust

Peep Ani
Peep Ani

Puidutööstus

+372 56266588

Roland Rooberg
Roland Rooberg 

Puidutööstus

+372 5160706 

Tiit Heinloo

Puidu- ja alumiiniumitööstus

+372 51 60 520

Martti Palm

Juhataja

+372 56 95 0404

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA