IGK 311 polüsulfiid ühendusmastiks

IGK 311 polüsulfiid ühendusmastiks klaaspakettide tootmiseks

IGK pakub ühendusmastiksite täielikku valikut, sealhulgas butüül- ja polüsulfiidipõhjalisi primaar- ja sekundaarühendusaineid. IGK ühendusmastiksid valmistatakse parimast Saksa ja Jaapani toorainest. Polüsulfiidmastiksite hulgas leidub nii talve- kui ka suvetooteid.

IGK 311 on lahustivaba, kahekomponentne liimiv sekundaarne ühendusmastiks, mis põhineb polüsulfiidil. Spatsiaalselt välja töötatud isoleerivate klaaspakettide valmistamiseks. Sobib kasutamiseks kõikide klaaspakettide tootmises kasutusel olevate tavapäraste materjalidega, mis on puhtad, kuivad ning õli- ja rasvavabad. IGK 311 ühendusmastiksit iseloomustab keskmisest suurem nakkumine ja väga madalad veeauru ja gaasi läbiimbumise näitajad, kiire kuivamine ja vähene lõhn.

IGK 311 on manustatav kõikide standardsete kahekomponentsete mastikspumpadega. Segamissuhe mahu puhul 10:1, kaalu järgi 10:0,83

 

Tehnilised andmed:
A-komponent 200 l tünn
B-komponent 20 l anum
Säilivusaeg 9 kuud (avamata originaalpakendis)
Säilitustemperatuur +15° C…+25° C
Vältida temperatuure üle +40° C ja alla + 10 ° C
Kaitsta toodet niiskuse, külmumise ja otsese päikesekiirguse eest.
Mitte ladustada õues!

Teitä palvelee

Kristel Mäemees

Assistent

+372 60 30 620

Martti Palm

Juhataja

+372 56 95 0404

Küsige toote kohta lisateavetPROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA