Pihustid

Pihustite peamine ülesanne on muuta vedelikuvoog sobiva kujuga pihustatud joaks. Pihusteid on mitut eri tüüpi, et tekitada iga objekti jaoks vajalik pihustatud vedeliku voog. Õige tüüp tuleb valida kasutatava vedeliku, kasutusolude ja väliste tegurite alusel. Erinevaid pihustimudeleid on kümneid tuhandeid. Võtke Projectaga ühendust, leiame teie vajadusteks sobiva lahenduse.

Tavalisemad pihustijoa kuju tüübid on lehvik, punkt, täiskoonusavatud koonus ning udu. Iga tüübi kohta on pakkuda erinevaid mudeleid, mida saab vaadata, klõpsates all asuvatel tooterühma kujutistel. Õhkhajutusega pihustid on toodud eraldi rühmana, sest need võimaldavad tekitada palju erinevaid pihustusjoa kujusid. Eraldi rühma moodustab ka mahutipesu, mille alla kuuluvad PNR-pesupead. Kui nende hulgast siiski sobivat toodet ei leidu, on võimalik valmistada ka spetsiaalpihusteid või terviklikke pihustisüsteeme. Nende suhtes soovitame võttta ühendust meie spetsialistidega.

Tutvuge Everloy pihustite tootevalikuga soomekeelsel veebilehel

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA