Vooliku- ja kaablirullid

Rapidi vooliku- ja kaablirullid

Saksamaal tegutsev Rapid on üks maailma juhtivaid vooliku- ja kaablirullide tootjaid. Rapidil on 70 aasta jooksul omandatud kogemused kõrgekvaliteetsete rullide arendamise ja tootmise alal paljudeks eri vajadusteks.

 

Lai tootevalik hõlmab voolikurulle nt suruõhule, veele, õlile ja gaasile erinevate vooliku pikkuste ja läbimõõtudega. Kaablivalikus on tooteid tava- ja tööstusvoolule, maanduskaableid ning akude laadimiskaableid.

 

Rapidi rullidele on pakkuda ka mitmesugust lisavarustust, nt erinevaid turvamehhanisme ja kinnitusaluseid. Tutvuge Rapidi rullidega soomekeelses hinnakirjas ja võtke ühendust meie spetsialistidega.

Reelworksi vooliku- ja kaablirullid

Reelworksi tooted on soodne ja vastupidav valik professionaalseks kasutamiseks. Kinniseid ja lahtiseid rulle on pakkuda suruõhule, kõrg- ja madalsurveveele ja elektrile. Tutvuge Reelworksi rullidega soomekeelses hinnakirjas ja võtke ühendust meie spetsialistidega.

 

 

Teitä palvelee

Kristel Mäemees

Assistent

+372 60 30 620

Martti Palm

Juhataja

+372 56 95 0404

Küsige toote kohta lisateavetPROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA