Õhkdüüsid

Õhkdüüsid


Õhkdüüse kasutatakse tavaliselt suruõhuga ning peamisteks kasutusvaldkondadeks on puhastus- ja kuivatuslahendused. Eridüüsid on loodud ka selliste rakenduste tarbeks, kus pihustatavaks gaasiks on aur.

 

FINZ -suruõhkdüüsid

FINZ- sarja õhkdüüsid on laiad ja mitme avaga ning neid on saadaval nii ABS- plastikust või ka alternatiivina Rytonist. Seda düüsi kasutatakse puhastus-, puhumis- ja kuivatuslahendustes. Düüs loob laia löögivõimsusega tõhusa õhukardina, mille mõju on võimalik parandada paigaldades mitu FINZ- pihustit kõrvuti.

Pakume düüse kolmes erinevas suuruses, kuid vajadusel on võimalik tellida ka laiemaid mudeleid. Saadaval ka metallist mudelid, mis annab õhkdüüsile suurema löögi-, kulumis- ja temepratuuritaluvuse. Exair'i suruõhupüstolite hulgast on võimalik valida erinevaid mudeleid nii pistelise kui ka laia õhukardina tootmiseks

 

Pihustid aurule ja suruõhule

Lisaks laiu õhukardinaid pihustavatele õhkdüüsidele on saadaval ka düüse, mida võib efektiivselt kasutada nii suruõhu kui auru pihustamiseks. Pakume ka mudeleid, mis võimaldavad lehvik või pistelist õhu- või aurupihustamist.

Lisainformatsiooni on võimalik küsida AS Projecta Balti müügiesindajalt Kaupo Juhandilt.

21

1 ese(t)

21

1 ese(t)