Kaksikmembraanpumbad

Kaksikmembraanpumbad


Kaksikmembraanpumbad on väga mitmekülgse otstarbega. Nendega on võimalik käidelda mitmesuguseid vedelikke erinevates tööstusvaldkondades. Näiteks on võimalik kaksikmembraanpumpade abil siirdada või tühjendada määrdeõlisid, õlijäätmeid, antifriisi ja ka reovett.


Ingersoll Rand, ARO pumbad

Ingersoll Rand pakub oma valikus pumpasid kõikidele tööstusharudele. Patenteeritud õhuklapp hoiab ära igasugused seisakud/ummistused või eelnevaga seotud probleemid pumpamisel. Pumpade suurused 1/4" - 3".

 

EXP Seeria

Expert seeria on spetsialistide lemmik töötlevas tööstuses. ARO EXP seeria pakub mitmekülgseid lahendusi erinevatele tööstusvaldkondadele. Töötlevatööstuse pumbad on tuntud oma jõudluse ja töökindluse poolest, jõudlus kuni 1041 l/min. Saadaval lai valik erinevast materjalist pumpasid.

 

PRO Seeria

Pro Seeria kaksikmembraanpumbad kerkivad esile kõrge jõudluse ja töökindluse poolest. Jõudlus kuni 897 l/min. Saadaval lai valik pumpasid erinevate vedelike/ainete pumpamiseks.

 

FDA Seeria

FDA seeria on spetsiaalselt väljatöötatud toiduainete- kosmeetika- ja ravimitööstuse tarbeks. Pumppa on kerge lahti võtta, puhastada ja hooldada, mis pikendab omakorda pumba eluiga. Jõudlus kuni 897 l/min.

 

Eripumbad

ARO toodangust on saadaval ka kaksikmembraanpumbad, mis taluvad kõrgemat survet ning on sobilikud ka jahu ja kütuse pumpamiseks. Lisaks eelnevale pakume veel pumpasid, mis on varustatud Electronic Interface liidesega, millega on võimalik elektrooniliselt kontrollida annustamist.

 


Kaksikmembraanpumbad by categories:

Ingersoll Rand ARO
21

3 ese(t)

21

3 ese(t)