Voolikpumbad

Voolikpumbad


Albin Pump voolikpumbad on ilma mehhaanilise tihendita kõrge kasuteguriga pumbad ning mõeldud kasutamiseks erinevates valdkondades. Voolikpumpasid on võimalik kasutada värvi-, toiduainete-, keemia-, paberi- ning tselluloositööstuses, aga ka kaevandustes. Tihti leiavad nad kasutamist ka reovee käitlemisel. Pumbatavad vedelikud on tihti söövitavad või tahkeid osakesi sisaldavad. Voolikpumbad sobivad hästi ka viskoossete vedelike pumpamiseks.


Meie valikust leiate kaks erinevat Albin voolikpumpade mudelit: madalsurve ALP ja kõrgsurve ALH mudelid. Mõlemad mudelid on iseimevad ning võivad töötada kuivrežiimis kahjustusteta.


ALP madalsurve voolikpumbad

Albin ALP- sarja voolikpumbad on madalsurve pumbad, mida tavaliselt kasutatakse tööstustes doseerimiseks. Majanduslikult kasulik ning pika elueaga Albin ALP- sarja pumbad suudavad pakkuda sobivaid lahendusi erinevate valdkondade tarbeks. Voolikuid on saadaval kaheksast erinevast materjalist.

ALP voolikpumba tehnilised maksimumväärtused:

  • Rõhk: 4 bar
  • Jõudlus: 10 m3/h
  • Viskoossus: 15 000 cP
     

ALH kõrgsurve voolikpumbad

Albin ALH-sarja voolikpumbad on kõrgsurve pumbad, mis sobivad ideaalselt alistama väljakutseid tööstuses, kus pumbalt nõutakse efektiivust ja kestvust.

ALH voolikpumba tehnilised maksimumväärtused:

  • Rõhk: 15 bar
  • Tootlikus: 150 m3/h
  • Viskoossus: 60 000 cP


ALH -sarja voolikpumpadele on saadaval mitmeid erinevaid lisaseadmeid ja laiendusi. Näiteks kaheotsaga pump, mis omakorda suurendab pumba jõudlust kaks korda. Lisaks on saadaval mitme otsaga mudel, mille üks mootor võimaldab kasutada maksimaalselt viite voolikut. Antud lahendust on näiteks võimalik rakendada doseerimisel.

Doseerimiseks on välja arendatud ka erimudel, kus kahe talla asemel on kasutusel kolm talda, mis annab meile pumpamise protsessis ühtlasema voo.

ALH kõrgsurve pumpadest on arendatud oma mudel ka CIP- pesu tarbeks. Antud mudel võimaldab meile liini pesu, ilma et peaksime pumpa torudest lahti võtma.

21

3 ese(t)

21

3 ese(t)