Hooldusteenused

Regulaarne hooldus hoiab tootmise käigus

Projecta hooldusüksus on Soome suurim tootjate poolt koolitatud hooldusorganisatsioon puidu-, klaasi- ja alumiiniumitöötlemise alal. Meie hoolduspersonal tegutseb Soome ja Baltimaade eri paigus, et pakutavad teenused oleks teile võimalikult lähedal. Põhiosa teenustest on seotud paigalduse ja kasutamist puudutava koolitusega, kuid oleme valmis teid abistama ka kõigis toodetega seotud küsimustes. Soovitame sõlmida hoolduslepingu, mis on kõige kindlam võimalus hoida masinad ja seadmed heas töökorras.

Lisaks koolitatud hooldetehnikutele on teie kasutada kogu meie hooldusorganisatsiooni pakutav tehniline tugi ning vajaduse korral ka tootjate oskusteave. Võite Projecta Service Centerit usaldada, sest kui vaja, on hooldus- ja tugiteenuste osutamiseks valmis kümned oma ala spetsialistid.

Hooldusleping

Kui sõlmite Projectaga hoolduslepingu, on teil oluliselt vähem muret. Paindlik hooldusleping pakub just teile sobiva kulutõhusa teenusepaketi.

Loe lisa

Tehniline tugi

Projecta Service Center abistab meie kliente masinate kasutamisega seonduvate kõigi võimalike probleemide korral. Paljude masinate olekut on võimalik diagnoosida internetiühenduse kaudu.

Loe lisa

Varuosad

Masinate tihe ja tõhus kasutamine nõuab oma osa. Ka kõige parematel masinatel esineb mingil hetkel rikkeid. Siin tuleb teile appi Projecta varuosade teenus. Pakume tehaste originaalvaruosi.

Loe lisa

VÕTA ÜHENDUST

Varuosade tellimus

Esita varuosade tellimus mugavalt siit

Hooldustellimus

Esita hooldustellimus mugavalt siit

Marko Tõlgo

Marko Tõlgo

+372 524 5636
Hooldusjuht
Hooldus

Leito Loitme

+372 53 444 818
Tehnik

Hooldus

Risto Sepp

+372 588 45 395
Tehnik

Hooldus

Scroll to Top