Tarkvara alumiiniumitööstusele

Projecta pakub alumiiniumitöötluse tarkvara. eluCloud on Elumateci ja Elusofti ühine Industry 4.0 lahendus, mille abil saab digiteerida ja analüüsida masinate ja tootmise andmeid. Selliste andmete analüüsimine aitab optimeerida tootmisprotsesse ja planeerida ennetavaid hooldustöid. See võimaldab vähendada ka kulusid, suurendada masinate tõhusust ja parandada tootlikkust.

Tootmisautomaatika spetsialist CAMäleon Produktionsautomatisierung GmbH tegutseb üle maailma ja pakub tehnilist tarkvara keerukatele, mitmeteljelistele CNC-pinkidele. Nende teadmisi rakendatakse edukalt kõige erinevamatel tegevusaladel – eriti siis, kui standardlahendustest ei piisa. Keskendutakse NC-andmete loomisele, haldamisele ja edastamisele. Toodete hulka kuulub PUMA System®, mida kasutatakse laialdaselt lennunduse, autotööstuse, ühistranspordi ja välisvooderdise nõudlikes rakendustes.

eluCad on tarkvara, mis lihtsustab profiili töötlemiskeskuste programmeerimist. Tarkvara on loodud nii, et kasutaja ei pea oma ISO-koodi programmeerima – ta võib lihtsalt käivitada programmi ja sisestada andmed.

Raiko Suits

Raiko Suits

+372 53 804 412
Tarkvara spetsialist
Müük
Scroll to Top