eurotec tube lifter

Toruvaakumtõstukid

Toruvaakumtõstuk euroTECH eT-Lift-flex

EuroTECH eT-Lift-flexi toruvaakumtõstukid on mõeldud üha suurema transpordimahu ja kiirema tootmisprotsessi vajadusteks. Need võimaldavad kergesti ja kiiresti teisaldada tootmises kasutatavat materjali. Tõstukid parandavad ka tööergonoomiat ja aitavad vältida töökoormusest tulenevaid kutsehaigusi. Kõik tõsteseadmed on varustatud liikumatu või elastse käepidemega, mis on kohandatav kasutaja vajadusteks.

EuroTECH eT-Lift-flexi torutõstukeid on eri suurusklassis, platvormi suurus kuni 1500 × 3000 mm või 2100 × 2800 mm. Tõstevõime 30–250 kg. Paigaldus võib olla statsionaarne või teisaldataval alusel.

Modulaarne toruvaakumtõstuk euroTECH eT-Lift-mini

EuroTECH eT-Lift-mini vaakumtõstuk võimaldab tõsta pappkaste, kotte, vaate, plaate ja paljusid muid tooteid tehastes, logistikaettevõtetes, transportimisel ning tellimuste komplekteerimisel. EuroTECHi toruvaakumtõstukid lihtsustavad märgatavalt koormate tõstmist. Neid saab kasutada seina- või postpoomtõstukitega või kergtõstukitega. Tänu modulaarsele konstruktsioonile ja mitmekülgsetele kombineerimisvariantidele suudame pakkuda igale kliendile individuaalse terviklahenduse.

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top