Tööstuslikud liftid

Tööstuslikud liftid

TÖÖSTUSLIKUD LIFTID SISE- JA VÄLISTINGIMUSTESSE

Projecta pakub tööstuslikke lifte mitmesugusteks vajadusteks. Saadaval on tõsteplatvormide ja kaubaliftide kohandatavad lahendused ning tõstukite tõstevõime ulatub kuni saja tonnini. Vaakumtõstukite valikusse kuuluvad tõstukid paneelide ja klaasi käitlemiseks. Lahendusi on pakkuda ka plasti- ja metallitööstuse jaoks. Lisaks on Projecta tootevalikus korvtõstukid siseruumidesse ja abitõstukid, mis sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Laadi alla brošüür

TÕSTEPLATVORMID JA KAUBALIFTID TÖÖSTUSELE

Projecta tootevalik hõlmab klientide vajadustele kohandatavaid tõsteplatvorme ja kaubalifte, mille tõstevõime on kuni 100 tonni. Tõsteplatvormide tõstekõrgus, koormus ja platvormi suurus on kohandatavad klientide vajadustega.

Projecta tõsteplatvormidel on CE-märgis ja tooted on valmistatud standardi SS EN 1570-1 järgi. Tootmisel on arvestatud erinevate töökeskkondade ohutusnõudeid.

Projecta kaubaliftide ja tõsteplatvormide kasutusala ei piirdu vaid tööstusega. Neid saab kasutada ka mitmesugustes laoruumides, kauplustes ja teenindusettevõtetes.

Tutvuge Projecta tõstukitega


Elephant logo

VAAKUMTÕSTUKID PANEELIDE KÄITLEMISEKS NING
VAAKUMTÕSTUKID KLAASI KÄITLEMISEKS TEHASTES JA TÖÖKODADES

Itaalia ettevõte Elephant asutati aastal 1979. Elephant on spetsialiseerunud tööstuse materjalikäitlusega seotud vajaduste lahendamisele. Elephant tegeleb peamiselt tooteinnovatsiooni ja klientide vajadustele vastavate lahenduste leidmisega. Aastate jooksul saadud kogemused, tehnoloogiliselt arenenud masinate kasutamine ja ettevõtte kasv on võimaldanud tarnida tõstukeid rohkem kui 70 000 tehasele üle maailma. Tõstukite, plaaditõstukite ja vaakumtõstukite tootmisel suudab Elephant pakkuda sobivaid lahendusi igat liiki koormate jaoks. Ettevõtte tehniline, spetsialiseerunud ja kvalifitseeritud personal valmistab klientide vajaduste põhjal kohandatud prototüüpe ning pakub tõstelahendusi mitmesuguste automatiseerimis- ja tootmisvajaduste jaoks marmori-, puidu- ja klaasitööstuses.

Projecta pakub nüüd Elephanti vaakumtõstukeid poorsete ja tihedate plaatide ning klaasi käitlemiseks tehastes ja töökodades.

Tutvuge Elephanti paneelitõstukitega

Tutvuge Elephanti klaasitõstukitega

 


wirth logo

VAAKUMTÕSTUKID KLAASI KÄITLEMISEKS EHITUSPLATSIDEL

Saksamaa ettevõte WIRTH GmbH on valmistanud keerukaid tööstuslikke materjalikäitluse lahendusi juba aastast 1992. Ettevõtte Oktopus® Installation Systems Division arendab ja valmistab vaakumtõsteseadmeid peamiselt paigaldustöödeks ehitusplatsidel ja kasutamiseks tehastes.

Tutvuge Wirthi klaasitõstukitega

 


EuroTech logo

TORUTÕSTUKID MITMEKS OTSTARBEKS

Saksamaa ettevõte EuroTECH Vertriebs GmbH on alates aastast 1996 pakkunud laias valikus vaakumkomponente ning terviklikke tõste-, käitlemis- ja transpordilahendusi. Tootevalikusse kuuluvad seeriatootmise ja kohandatud tõsteseadmed, vaakumseadmed ja vaakumlahendused automatiseeritud käitlemistööde jaoks. EuroTECH on keskendunud puidu- ja klaasitööstuse tõsteseadmetele, kuid pakub lahendusi ka metalli- ja plastitööstusele.

Tutvuge EuroTechi torutõstukitega

 


ABITÕSTUKID TEHASTELE, TÖÖKODADELE JA PAIGALDUSOBJEKTIDELE

Winlet on GMV kaubamärk. Winlet on abitõstukite seeria, mis on võimelised tõstma ja käsitsema kuni 1000 kg koormat. Peale akende paigaldamise ja klaaspaneelide tõstmise sobivad Winleti tõstukid ideaalselt graniidi, betooni, terasplaatide, puitplaatide ja muude õhutihedate plaatide tõstmiseks.

 


Axolift logo

KORVTÕSTUKID SISERUUMIDESSE

AXOLIFT on uus kaubamärk, mille omanikuks on üle 20 aasta metallitöötlemismasinaid valmistanud ettevõte GROMET. Ettevõtte tootevalik hõlmab laserlõikeseadmeid, CNC-pinke ja robotkeevitusseadmeid. Toodete korpused valmistatakse Itaalias, mis tagab suurepärase kvaliteedi. Ettevõte projekteerib ja valmistab kõik Axolifti tooted ise.

Scroll to Top