ARO membraan- ja kolbpumbad

ARO® on juhtiv vedelikukäitlustoodete tootja, kelle tooted on asjatundlikult projekteeritud parima jõudluse ja hooldatavuse tagamiseks, et võimaldada meie klientide äritegevusel vabalt toimida. Seetõttu on ARO® vedelikukäitlustooted nutikas valik tööstuslikuks rakenduseks.

Üle 85-aastase parima tootejõudluse ja suurepärase hoolduse ajalooga ARO® pakub vedelikukäitlusseadmeid klientidele ja tööstusele, sealhulgas keemia-, tootmis-, energia-, farmaatsia- ja mäetööstusele, kogu maailmas.

ARO® suudab valmistada iga kliendi erivajadustele vastava toote. Me pakume õhkajamiga membraan- ja kolbpumpasid ning komplekte, filtreid, regulaatoreid ja õliteid (FRL), määrimisseadmeid, suruõhuklappe ja -silindreid.

ARO® membraanpumbad

ARO® õhkajamiga membraanpumbad on kavandatud üldiseks kasutuseks. Nendega saab hõlpsalt pumbata puhtaid, väheviskoosseid, sööbivaid või abrasiivseid, aga ka keskmise viskoossusega vedelikke ja edastada purunemiseta suuri osakesi. Tänu õhkajamile saab neid kasutada plahvatusohtlikes piirkondades. Enamikul ARO® membraanpumpadel on ATEX-i sertifikaat (CE ExII 2GD X).

ARO® kolbpumbad

ARO® kolbpumbad pakuvad suure valiku voolavate materjalide edastamiseks tööstuse tõestatud töökindlust, ökonoomsust ja täpset juhitavust. ARO® pump on parim teie rakenduse vajaduste rahuldamiseks, olenemata sellest, kas liigutate väikest kogust väheviskoosset vedelikku meetri kaugusele või väga viskoosset materjali pikema vahemaa taha.

Palun küsige lisainfot ARONi membraan- ja kolbpumpade kohta Projecta Soome kontorist (fi/eng).

 

LAADI ALLA FAIL

Kalle Fontell

+358 20 771 3367
Product Manager
Safety showers and pumps Projecta Finland (language ENG/FI)

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top