Klaasi tõstmine

KÕIK KLAASITÖÖTLEMISLAHENDUSED PROJECTAST

Projectal on mitmekülgsed kogemused mitmesuguste klaasitöötluslahenduste loomisel. Pakume laias valikus oma ala juhtivate tootjate uuenduslikku tehnoloogiat, näiteks Intermaci ja Adelio Lattuada kvaliteetseid klaasitöötlusmasinaid.

Tarnime masinaid igat liiki klaasitöötluseks, alates klaasisaagidest kuni suurte 5 spindliga CNC-töötluskeskusteni.

Kas vajate tööriistu ja tarvikuid klaasitöötluseks? Pole probleemi! Leiate need edaspidi siit

 

VAAKUMTÕSTUKID KLAASILE TÖÖKODADESSE JA TEHASTESSE

Pneumaatilisi ELEPHANTI klaasitõstukeid on üle 20 mudeli, mis erinevad manuaalsete või pneumaatiliste liikumiste, tõstesilindrite, võimsuse, karkassi ning ka lisavarustuse poolest. Kõigi mudelite puhul on kasutusel kahekordne vaakumsüsteem.

Vaakummõõturid, optiline või akustiline signalisatsioonisüsteem häireolukordadeks (akutoitega ja varustatud laadimisseadmega). Alarõhu reserv lekete puhuks. Küsige lisateavet muude mudelite ja suuruste kohta!

Tutvuge klaasitõstukitega


VAAKUMTÕSTUKID KLAASILE EHITUSOBJEKTIDELE

Wirth logo

Saksamaa ettevõte WIRTH GmbH on valmistanud keerukaid tööstuslikke materjalikäitluse vahendeid juba aastast 1992. Ettevõte Oktopus® Installation Systems Division arendab ja valmistab vaakumtõsteseadmeid peamiselt paigaldustöödeks ehitusplatsidel ja kasutamiseks tehastes.

Kõik klaasitõstukid on projekteeritud ja valmistatud standardi DIN EN 13155 (kasutamine tööobjektil) ja masinadirektiivi 2006/42/EÜ kohaselt. Kõigil mudelitel on kahekordne vaakumsüsteem ja mõlemal süsteemil on kahekordne julgestus. Vaakummõõturid, optiline või akustiline signalisatsioonisüsteem häireolukordadeks. Alarõhu jälgimissüsteem energiakasutuse optimeerimiseks. Alarõhu reserv lekete puhuks. 24 V DC akud laadimisseadme ja laetuse mõõtmisega. Küsige lisateavet muude mudelite ja suuruste kohta!

Scroll to Top