CAMäleon - tehniline tarkvara keerukamateks ülesanneteks ja erandlikeks lahendusteks

CAMäleon – tehniline tarkvara keerukamateks ülesanneteks ja erandlikeks lahendusteks

Tootmisautomaatika spetsialist CAMäleon Produktionsautomatisierung GmbH tegutseb üle maailma ja pakub tehnilist tarkvara keerukatele, mitmeteljelistele CNC-pinkidele. Nende teadmisi rakendatakse edukalt kõige erinevamatel tegevusaladel – eriti siis, kui standardlahendustest ei piisa. Keskendutakse NC-andmete loomisele, haldamisele ja edastamisele. Toodete hulka kuulub PUMA System®, mida kasutatakse laialdaselt lennunduse, autotööstuse, ühistranspordi ja välisvooderdise nõudlikes rakendustes.

PUMA System® on CAM-lahendus pressitud alumiiniumprofiilide jaoks. See võimaldab tootmisinseneridel muuta oma täpsed ja individuaalsed soovid reaalsuseks. Tulemuseks on palju muud kui vaid valikupõhine programmeerimine. CatiaV4/V5, Inventori või Pro-Engineeri tarkvara, näiteks automaatsed sügavuslauad, presside juhtimine, päritolu haldamine, tala optimeerimine, tala töötlemine, väikeste detailide kiire tootmine, CSV-liidesed ja 3D-liidesed SATi ja STEPiga hõlbustavad kõik tõhusat detailide valmistamist pressitud alumiiniumist.

Lai tarkvara valik ja mitmekülgsed teenused suurendavad valikuvõimalusi. Näiteks kogenud rakendusinseneride tugi, seminarid Puma System®-i profiilitöötlemistarkvara ja lisamoodulite kohta, tootmiskonsultatsioonid kliendi ruumides, spetsiaalsete tootmisprogrammide või erilahenduste väljatöötamine, lisavarustuse integreerimine masinasse, tugi probleemide korral, ISO-koodide koolitus, programmide käivitamine ning freesimistulemuste kvaliteedi jälgimine. Lisaks on võimalik spetsiaalsete osade kohapealne programmeerimine ja erioskuste jagamine alumiiniumraamielementide töötlemiseks raudteesektoris.

Lisateavet saab aadressilt www.puma-system.com.

 

RAKENDUSED, MILLE JAOKS PUMA SYSTEM® SOBIB KÕIGE PAREMINI

 • Kaarjad detailid koos kinnitusvahenditega või ilma
 • Kui töödetaili tolerantsid nõuavad mõõtmist veendumaks, kas töötlemine on serva või sügavuse suhtes õige
 • Keevitatud või kruve sisaldavate elementidega profiilid, millel ei ole läbivalt ühtset ristlõiget
 • Freesimistööd, mis nõuavad Z-telge või kus A- ja C-telge tuleb töötlemise ajal liigutada (nt 4- või 5-teljelised töötlemistoimingud)
 • Tööd, mille puhul nõuab piiratud ruum nurgeliste tööriistade kasutamist (aksiaalselt pöörav, mitte risti töödeldava pinnaga)
 • Detailsed välisvooderdise konstruktsioonid arvukate tööpinkidega
 • Multipass-freesimine või servafreesimine kaarjatel pindadel
 • 5-teljeline samaaegne freesimine, nt Solidworks, MasterCAM, esprit jne
 • 3D-mudelid, mis ei ole täielikult selged ja mida tuleb modelleerimisandmete alusel muuta
 • Keerulised töötlemised, mille puhul klient soovib määrata kindla järjestuse
 • Kui simulatsioon on tehtud töötlemata detaili puhul, tuleb kasutada ekstrapoleerimist nii, et saaks kindlaks määrata tööjärjekorra
 • 3D-mudelite käsitlemine ja loomine
 • Eemaldamine, lisamine, ümarate servade ja kaldpindade loomine, mis kõik nõuavad täielikku 3D-mudelit
Raiko Suits

Raiko Suits

+372 53 804 412
Tarkvara spetsialist
Müük

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top