Stope elektrooniline piiraja

Stope log

STOPE on elektrooniline mõõdupiiraja, mis suurendab töö kiirust, tagab millimeetri täpsusega kvaliteedi ja vähendab materjalikadu miinimumini. Projekteeritud ja valmistatud Soomes.

STOPE sobib kõigile mõõtmist vajavatele ettevõtetele. Seda kasutatakse erinevate ketas- ja lintsaagide ning puurpinkide juures. Peale piiriku automaatse positsioneerimise funktsiooni võib STOPE´t kasutada ka tõukeseadmena materjali etteandeks. Saada on ka mitmesuguseid lisatarvikuid erinevaks kasutusotstarbeks, nagu haardeseade.

Tavapärase töö puhul kulub palju aega mõõtmisele ja manuaalse piiriku käsitlemisele, mis suurendab ühtlasi vigade tekkimise võimalust. STOPE tagab täpsed mõõtmised ja kiirendab märgatavalt töötamist. Samas muutub materjalikadu minimaalseks. Seepärast on STOPE äärmiselt hea toode.

Võta ühendust

Roland Rooberg
Roland Rooberg 

Puidutööstus

+372 5160706 

Tiit Heinloo

Puidu- ja alumiiniumitööstus

+372 51 60 520

Martti Palm

Juhataja

+372 56 95 0404

PROJECTA SERVICE CENTER

Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

LOE LISA