Homag Centateq N-210 seeria nestingu CNC-töötlemiskeskus

Homag Centateq N-210 seeria nestingu CNC-töötlemiskeskus

Uued nestingu kontseptsioonid: individuaalne automatiseerimine mööblitööstusele

Homagi nestingu cnc-d võimaldavad töödelda ja lahti lõigata plaatmaterjale, keskendudes jäätmete vähendamisele. Traditsioonilised nestingu kasutusvaldkonnad on pehmemööbli tootmine, karkassmööbli tootmine ja mdf-kapiuste lahtilõikus ning töötlus. Automatiseerimiskontseptsioonid, mida on lihtne Plug & Play liitmike kaudu ühendada, pakuvad võimalust masinat hiljem täiendada. Erineva varustusega puuriplokid ja tööriistavahetajad pakuvad suurt valikuvõimalust. Jätkusuutlikkusele keskendudes on lühendatud  lõikeinstrumentide vahetusaegu ning optimeeritud laastude eemaldamist ja vaakumlaua ehitust.

Eelised

  • Suur valik töölaua suurusi, alates 1,25 x 2,5 m kuni 2,1 x 7,4 m –  kuni 84 võimaliku vaakumväljaga.
  • Vaakumlaua konfiguratsiooni osas on saadaval kolm võimalikku varustuspaketti vastavalt nõuetele varustuse või laua suuruse osas. Classic, Advanced ja Premium.
  • Tööriistavahetaja, kus on ruumi 8, 14 või 22 tööriistale, võimaldab aega säästvat käsitsemist. Tööriistavahetust saab teostada paralleelselt paneelide käsitsemisega.
  • Saadaval on kuni 15 erinevat puuriplokki erinevates kombinatsioonides, mis koosnevad vertikaalsetest ja horisontaalsetest spindlitest ning lisaks soonesaest.
  • 14 automatiseerimiskontseptsiooni –  Plug & Play liideste kaudu ühildatavad. Lihtne individuaalne kohandamine vastavalt kasutatavale tootmisruumile ja tootmisvajadustele. Võimalikud on tõstelauad plaatmaterjali etteandeks, automaatsed lintkonveierid töödeldud detailide väljatõukamiseks või käsitsemiseks robotite abil.

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top