Heesemann-HSM-New-Edition

Lihvpink Heesemann HSM New Edition .2/.3/.4

HSM New Edition lailintlihvpingid on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega puidutööstuse ettevõtetele. Olgu tegemist efektlihvimise, ristlihvimise, laki vahelihvimise või kõrgläike lihvimisega ning töödeldavad toorikud paneelid, massiivpuit või vineer – Heesemann HSM New Edition tagab laitmatu tulemuse. Heesemann HSM New Edition on saadaval erinevates konfiguratsioonides standardsete üksustega – varustatud kahe, kolme või nelja üksusega ning vajadusel  ristüksusega ristlihvimisprotsesside jaoks. Mugavaks kasutamiseks on pink varustatud kaasaegse puutetundliku ekraaniga, mille diagonaal on 15,6 tolli ja mida saab optimeerida kasutaja järgi.

Ketasharja lihvimisüksus

DB-S koosneb viiest üksusest (kuus üksust, kui lihvimislaius on 1.600 mm), millest igaüks sisaldab kahte 150 mm läbimõõduga ketasharja. Üksuste ja ketasharjade pöörlemise suunda ja kiirust saab reguleerida sõltumatult üksteisest, tagamaks suurima paindlikkuse ja jõudluse. Sõltuvalt vajadusest saab kasutada erinevaid kettaid. Lihvimisribadega kettad kolmemõõtmeliste detailide töötlemiseks, servade murdmiseks või lakikihtide vaheliseks lihvimiseks; Anderloni või vasktraadiga harjastatud kettad struktuuri loomiseks või lihvimispadjad pindade lihvimiseks ja viimistlemiseks.

Ketasharjaüksus tagab veatu pinna. Seetõttu võib DB-S-i kasutada ka lihvimismasina viimase üksusena. Tulemuseks on täiesti ühtlane pind. DB-S-i saab kasutada lisaks puidule ka lakkpindade, mineraalmaterjalide või plastide lihvimiseks. Tööriista või üksuste lihtsaks vahetamiseks saab DB-S-i masinast välja tõmmata integreeritud rööbaste abil. Nii on kõik kettad hõlpsasti kättesaadavad. Tänu kiirele lukustusmehhanismile võtab tööriistade vahetus vaid mõne minuti.

Rakendusvaldkonnad – harjaslihvimine

– Eriefektid loominguliste kliendilahenduste jaoks

Vähemalt ühe risti- ja pikilihvimisüksusega varustatud Heesemanni lihvimismasinaga on võimalik saavutada hämmastavaid lihvimise efekte. Siin on lühike kirjeldus võimalustest:

Saejälgedega pinnad
Heesemanni ristlihvimisüksuse ja väga jämeda lihvpaberiga on võimalik luua erakordseid dekoratiivseid saejälgi detailide pinnale.

Vintage välimus
“Vintage välimuse” saab luua Heesemanni pikilihvimisüksusega detailidele, millel on kaks erinevat lakikihti. Heesemann on välja töötanud spetsiaalse lihvimisprogrammi, et saavutada tumeda krundi ja heledama pinnakattega toorikutel tahtlikult ebakorrapärase pinna efekt.

Höövelduslihvimine
Heesemanni pikilihvmooduliga saab koos väga elastsete lihvlintide ning spetsiaalse terasplaadi ja lihvimisprogrammi abil tekitada toorikute pinnale juhuslikke süvendeid, et luua hööveldatud ilme.

Lisateavet masina kohta leiab Heesemanni kodulehelt.

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top