RIEPE ANTISTAATILINE JAHUTUSAINE LP289/99

Kasutusvaldkond: pärast survetsooni

Kanistri mahutavus (liitrites): 30

Värvus: sinine

Pihustada detaili ala- ja ülaservale

• Kõrvaldab servapiirkonnast staatilise elektrilaengu

• Jahutab liimühendust ja kõvendab liimi

• Kopeertaldadele ja detailidele ei kogune laaste

• Lõikeinstrumentidele ei kogune liimijääke

Liimühenduse jahutamiseks ja servapealistusmaterjalilt staatilise elektrilaengu eemaldamiseks. Pingi etteandealasse paigaldatud eraldusaine pihustussüsteemile ja pingi lõpposasse paigaldatud puhastusaine pihustussüsteemile on täiuslikuks lisandiks antistaatilise jahutusaine pihustussüsteem. Selle võib paigaldada pärast viimast kontaktsurverulli, enne otsamissaage või enne tasafreesimisüksust.

Antistaatiline jahutusaine LP289/99® pihustatakse pihustussüsteemide abil vahetult detaili üla- ja alaserva (liimühenduse) piirkonda. Selle tulemusena toimub liimühenduse pinna kõvenemine. Märgatavalt väheneb instrumentide saastumine liimiga, mille tulemusena ei satu liim enam servapealistusmaterjalile (kindlasti vajalik kasutada PUR liimi korral). Lisaks kõrvaldatakse servapealistusmaterjalilt staatiline elektrilaeng. Kopeerratastele ja detailidele ei kogune freesimislaaste.

ABS-/PP-/PVC-st jne servakantide freesimine (tasalõikamine) põhjustab servapealistusmaterjalil ja detaili sellega külgnevatel üla- ja alakülgedel staatiliste elektrilaengute kuhjumist. Mahafreesitud laastud, mis kleepuvad servapealistusmaterjali ja paneeli üla- ja alaküljele, mõjuvad takistavalt kopeerrataste tööle ja muudavad võimatuks täpse viimistlemise kaabitsateradega või freesimisega. Ülalmainitud probleem saab Riepe abil silmapilkse lahenduse!

Tiit Heinloo

+372 51 60 520
Varuosad. Alumiiniumitööstus
Müük

KONTAKTIVORM

Küsi lisainfot või pakkumist

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll to Top