Homag woodWop CNC juhtimisprogramm

woodWOP on eeskätt Homa Group’i masinatele mõeldud CNC juhtimistarkvara, mille suureks eeliseks on detailide 3D kujutamine ekraanil, mis võimaldab töötada interaktiivslt. Nt on võimalik hiirega taustal olevale ruudustikule tõmmata piirjooni, kaari jt kujundeid Igale tööprotsessile on loodud oma makrod, seega on nii freesimise, puurimise ja järkamise juhtimine kiire ja lihtne. Ka telgede kalded on võimalik eelseadistatud kihtide abil programmeerida kiiresti ja vaevata ning edastada need sellisena woodWop programmis, mis garanteerib meile programmi usaldusväärsuse ja võimaldab pideva järelvalve programmi tehes.

Lisaks pakub woodWop juurde erinevaid lisasid, mis hõlbustavad tarkvara kasutamist. Nt on dxf-käskluse abil võimalik woodWop’i sisestada CAD-joonised, et neid edasi töödelda. woodWop Wizardi abil on aga võimalik kõik servapealistused luua automaatselt vaid ühe nupuvajutusega.

woodWop on turu kõige edukam tarkvarapakett. Seda on isntallitud enam kui 30000 masinasse.

Eelised:

 • Detaili, elementide ja kinnitusdetailide 3D graafiline kujutamine lisab kindlust masina juhtimisel
 • Kiire navigatsioon tänu andmete otsesisetusele
 •  Uus ülesehitus lisab kasuamismugavust:
  – akende vaba järjestus ja paigutamine
  – ekraani jagamine
  – keeleneutraalne keskkond
  – abigraafika jne
 •  Suurim internetipõhine kasutajafoorum – www.woodWOP-Forum.de

Võta ühendust

Raiko Suits
Raiko Suits

Tarkvara spetsialist

+372 53 804 412

  Küsige toote kohta lisateavet  PROJECTA SERVICE CENTER

  Ka parimad lahendused annavad tulemusi vaid juhul, kui need on kasutatavad. Service Center pakub abi seadmete paigaldamisel, kasutamisel, probleemide lahendamisel, hooldustöödel, varuosade saamisel ja vajalike koolituste läbiviimisel. Contact Projecta and you’ll never work alone!

  LOE LISA